Premiera mojej płyty „TO MI GRA” w Białymstoku – SUKCES!!!

W piątek, 17 kwietnia w ramach 30 Jubileuszowego, Festiwalu Piosenki Żeglarskiej KOPYŚĆ zagrałem premierowy koncert z okazji wydania mojej pierwszej solowej płyty „TO MI GRA”.
Była to dla mnie wielka sprawa, bo oprócz koncertu – za zgodą Eli Mińko, Dyrektorki Festiwalu – wystawiłem stoisko promujące płytę. Na stoisku można było płytę kupić, a autograf ode mnie, jak kto chętny – otrzymać. W przygotowaniu i realizacji tych przedsięwzięć pomogła mi moja Kasia.
Na koncert przyjechali moi Przyjaciele i znajomi z różnych zakątków Polski. Zaproszenie na premierę przyjęli również moi Rodzice, z czego byłem i jestem bardzo dumny i zadowolony.
Wszystko poszło tak, jak trzeba. Wystąpiłem z zespołem w składzie:
Mariusz Wilke – gitara basowa;
Adam Skrzyński-Paszkowicz – perkusja;
Leszek Bolibok – skrzypce;
Radek Kruszyna – instr. klawiszowy.
Zabrakło bardzo nieobecnego z powodu ciężkiej grypy – Krzysztofa Paula. Krzysiek jest doskonałym gitarzystą, a dodatkowo – autorem koncepcji aranżacji utworów na mojej płycie. Niedyspozycja Krzysztofa nieco nas przeraziła, ale jako, że zespół składa się z doświadczonych muzyków: DALIŚMY RADĘ! :-) ) Zagraliśmy 11 utworów – dokładny program z płyty. Publiczność z zainteresowaniem słuchała i oglądała nasz występ. Miała miejsce wspaniała wymiana energii: skupienie i cisza podczas ballad, wspólny śpiew podczas żywych utworów. Po wykonaniu programu, na życzenie widzów – zabisowaliśmy.
Po koncercie zajęliśmy się z Kasią promocją płyty będąc „do dyspozycji” przy stoisku. Odbierałem gratulacje i życzenia z okazji, jak się okazało – entuzjastycznego przyjęcia płyty i udanego występu. Z uśmiechem i niekłamaną przyjemnością składałem autografy i dedykacje na zakupionych przez fanów płytach.
Następnego dnia, w sobotę zaśpiewałem już bez towarzyszącego zespołu. Występ był również bardzo energetyczny i bardzo ciepło odebrany przez Publiczność. Otrzymywałem bardzo przyjemne informacje zwrotne od tych, którzy w piątek zakupili płyty i zdążyli je odsłuchać. Niektórzy ze słuchaczy kupowali kolejne egzemplarze – dla znajomych i przyjaciół. Maciej Olszewski – Dyrektor Festiwalu Szanta Claus z Poznania powiedział, że po wysłuchaniu płyty miał uczucie niedosytu – chciałby jeszcze! Znakomita recenzja!
Wysłuchałem wielu komplementów na temat jakości i zawartości płyty „TO MI GRA”. Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z tego powodu.
W niedzielę około południa ruszyliśmy do domu – trochę niewyspani i zmęczeni, ale za to w miłym towarzystwie Waldka Mieczkowskiego na pokładzie mojego auta.
Udana to była premiera!!!