Kocert w Restauracji SPHINX w Poznaniu, 28 lipca 2007 r.

Na zaproszenie Macieja Olszewskiego – pomysłodawcy i Dyrektora Poznańskiego Festiwalu Szant SZANTA CLAUS FESTIWAL wystąpiłem razem z Januszem Piotrkowskim w dolnej sali „marynarskiej” restauracji SPHINX znajdującej się na Starym Rynku w Poznaniu.
Gospodarze – Jola i Krzysztof Polcowie stanęli na wysokości zadania. Wszystko było przygotowane perfekcyjnie – po poznańsku po prostu. Publiczność dopisała. Wszystkie miejsca były zajęte. Na początku zagrał i zaśpiewał Piotr Ratajczak – laureat III Nagrody pierwszego festiwalu SZANTA CLAUS. Piotr obdarzony jest mocnym, charakterystycznym głosem. I osobowością.
Potem my przejęliśmy „nadzór” nad koncertem. Wytworzyła się naprawdę fantastyczna atmosfera. Publiczność reagowała genialnie. Miała miejsce wyjątkowa wymiana energii. Wszyscy bawiliśmy się znakomicie. W miedzyczasie Maciej przeprowadził kwestę na szczytny cel zakupu jachtu dla niepełnosprawnych dzieci. Zebrał, z tego, co pamietam, całkiem przyzwoitą kwotę. Nie spostrzegliśmy nawet, kiedy przyszedł czas kończyć koncert. Ale tak się jakoś porobiło, że zakończenie trwało i trwało… I zrobiła się godzina 00.30 – już w niedzielę.
Udała się Poznaniakom kolejna sznatowa impreza!
Gratuluję i wpraszam się na nastepne!!!
:-) ))

Kilka zdjęć z kocertu – w galerii. Zapraszam.