KALENDARZ 2015 PODWODNY ŚWIAT – z najlepszymi życzeniami!!!

Oto mój prezent dla Was. Kalendarz na rok 2015.

Zatytułowałem go „PODWODNY ŚWIAT”.

Zapraszam Was do pobrania i użytkowania kalendarza. Wykonałem go własnoręcznie i osobiście. Fotografie wykonałem również własnoręcznie podczas moich nurkowych wypraw po Morzu Czerwonym w latach 2008 – 2010. Nurkowanie jest jedną z moich wielkich pasji. Nurkuję (z przerwami) od 1976 roku. :-)

Kalendarz składa się z 13 kart, otwiera go kalendarz zbiorczy na 2015 rok, a za nim znajdziecie 12 kart na 12 miesięcy roku. Format pliku kalendarza to .pdf

Wystarczy kliknąć w link znajdujący się poniżej, a załaduje się strona z kalendarzem, którą można zapisać na dysku komputera lub nośniku danych. Kwestię wydruku pozostawiam Wam. Rozdzielczość jest wystarczająca do wydrukowania w formacie A3, a nawet A2.

Będzie mi ogromnie miło, jeśli zostawicie swój komentarz na temat kalendarza w zakładce „NAPISZ DO MNIE”. Z przyjemnością zamieszczę go w „NAJNIUSACH”.

Aha, jeśli uznacie, że warto podzielić się kalendarzem z Przyjaciółmi lub Rodziną, przeznaczyć go na prezent itp. – BARDZO PROSZĘ! Z tego powodu będzie mi również bardzo przyjemnie. :-)

Życzę miłego użytkowania i do zobaczenia pod wodą, nad wodą lub na koncercie!

Grzegorz Tyszkiewicz „GooRoo”

kliknij tutaj, aby pobrać plik →   ♦KALENDARZ PODWODNY ŚWIAT 2015

str 1-page-001